شناسه خبر: 5015

emamjome3گل رامیان: امام جمعه رامیان گفت: کشورهای غربی همواره به دنبال جوسازی علیه ایران بوده‎اند و حق مسلم ایران در استفاده صلح‎آمیز از انرژی هسته‎ای را نادیده می‎گیرند.

به گزارش خبرنگار گل رامیان، حجت‎الاسلام والمسلمین حسین طاهری امام جمعه رامیان ظهر امروز در خطبه‎های نماز جمعه شهر رامیان ضمن توصیه مردم به تقوا و امانت‎داری و تبریک هفته پیوند اولیا و مربیان ، اظهار داشت: تلاش و نقش‎آفرینی مربیان، تقابل هدفمند اولیا رشد و بالندگی دانش‎آموزان در این هفته از مهمترین برنامه‎های اصلی و جالب است.

وی با بیان اینکه باید زحمات اولیا و مربیان قدر دانسته شود، بیان کرد: همه کسانی که به جایی رسیده‎اند مدیون معلمان خود هستند و اولیا نیز باید با ارتباط مستمر و نظارت‎مندانه با مربیان و معلمان موجبات ترقی و تعالی دانش‎آموزان و فرزندان خود را هموار کنند.

امام جمعه رامیان با اشاره به آغاز هفته تربیت‎بدنی افزود: در هفته تربیت‎بدنی و ورزش قرار داریم و همگان باید به سلامت جسم و روح خود توجه جدی کنیم.

طاهری ادامه داد: به توصیه پیامبر اکرم (ص) همه باید ورزش کنیم تا روح و جسم ما سالم باشد و موجبات سلامتی دیگران را نیز با کمک کردن فراهم کنیم.

وی همچنین موفقیت‎های تیم‎های ورزشی شهر رامیان در سطح استان و کشور را نیز تبریک گفتند و برای همه ورزشکاران ایران اسلامی آرزوی بهروزی و موفقیت کردند و خواستار نصب هر سریع‎تر چمن مصنوعی در زمین فوتبال شهر رامیان شدند.

امام جمعه رامیان همچنین اذعان داشت: در دیدار وزیر کشور با ائمه جمعه استان و استاندار جدید گلستان بحث اشتغال، وضعیت کشاورزی استان و نانوایی‎ها مطرح شد و وزیر کشور و استاندار جدید قول مساعد برای همکاری و توسعه را دادند و اعلام کردند انشاالله در دولت تدبیر و امید با تعامل و همکاری و همفکری مشکلات توسعه‎ای و اقتصادی استان به ‎زودی مرتفع شد.

غربی‎ها به دنبال نادیده گرفتن حق مسلم ایران هستند

حجت الاسلام طاهری با اشاره به بحث مذاکرات ایران با 5 +1 گفت: کشورهای غربی همواره به دنبال جوسازی علیه ایران بوده‎اند و حق مسلم ایران در استفاده صلح‎آمیز از انرژی هسته‎ای را نادیده می‎گیرند.

وی ادامه داد: امید داریم با تدبیر و درایت دولت جدید و با تعامل سازنده و در نظر گرفتن حق مردم ایران، مذاکرات نهایی شده و به سرانجام خوبی برسد و انشاالله در آینده تحریم‎های ناجوانمردانه نیز مرتفع شود.

امام جمعه رامیان تصریح کرد: مردم صبور کشورمان که در کنار ولایت و رهبری بوده‎اند و سختی‎ها را تحمل کرده‎اند و به نتیجه رسیدن برنامه‎های هسته‎ای ایران از سعادت و پیروزی برخوردار شوند و اسرائیل جنایتکار به سزای اعمال و رفتار نگین خود برسد و روح امام راحل و شهدای عزیزمان و جانبازان گرانقدر شاد شود.

دیدگاه‌ها   

0 #1 گلستان بلاگ 1392-07-27 18:07
با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=9873
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار

پربازدیدترین ها