یاداشت - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
حجت الاسلام بای گفت: ولایت فقیه بهترین میوه انقلاب اسلامی می باشد که وظیفه همه مردمان ایران عمل کردن به سخنان حضرت ایت الله خامنه ایی می باشد چون ریشه این ولایت از پیامبران و امامان معصوم و آنها از خداوند متعال گرفته شده است.

اداره ساواک گنبد از استقبال شایان توجه مراجعان به کتابخانه مسجد جعفری احساس ترس و وحشت و هراس کرده بودند و نگران آگاه شدن و بیداری افکار و اندیشه جوانان در حوزه مسایل خاص مذهبی شده بودند و به همین دلیل به اداره فرهنگ وهنر سابق و ارشاد اسلامی فعلی دستور داده بود تا با تأسیس کتابخانه عمومی و با جذب جوانان رامیانی بتوانند از مراجعان  به کتابخانه مسجد جعفری بکاهند.

در دوران خفقان ستم شاهی و طاغوت جلسات معنوب دعای کمیل و ندبه در شب ها و صبح های جمعه در مسجد جعفری رامیان توسط مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حسین حسینی واعظ رامیانی برگزار می شد.

روحانیت به عنوان طبقه بیدار جامعه همیشه رسالت رهبری حرکت های انقلابی را نیز به عهده دارد و این نیز صرفا به خاطر مردمی بودن و در کنار مردم با ارتباطات گسترده داشتن است.

در یکی از برنامه های مهمی که نشانگر فریاد اعتراض مردم در انقلاب اسلامی محسوب میشد غریو الله اکبرهای شبانه بود که از یک سو یکی از شعارهای ناب دینی است وهیچ گونه ناسزاگویی برای رژیم را در ظاهرش به همراه نداشت و از سوی دیگر عالی ترین پیام را نیز با خود بیان می کرد که به راستی خدای خالق بزرگترین است.

 

جدیدترین اخبار

یاداشت